Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

O-stop kvapky (tinktúra) 50 ml

O - stop tinktúra (extrakt) - zmes liečivých rastlín s antivírusovými, protiplesňovými, antibakteriálnymi a ďalšími výraznými účinkami. Skorší názov prípravku: Onkostop.

Viac detailov

Skladem

264 Kč

Detaily

O - stop tinktura (extrakt) - směs léčivých rostlin s antivirovými, protiplísňovými, antibakteriálními a dalšími výraznými účinky. Dřívější název přípravku: Onkostop.

Složení: vilcacora (Uncaria tomentosa), anona ostnitá (graviola) (Annona muricata), dračí krev (Croton lechleri). 

O - stop je základním přípravkem s obecným působením, doporučujeme jej doplnit o směs zaměřenou na konkrétní zasažený orgán, případně přidat patřičný adaptogen (VIZ brožurka "Malý průvodce moderní fytoterapií). Působí jako přírodní "chemoterapie" - obsažené byliny mají výzkumy potvrzené přímé protirakovinné působení. O-stop dokáže ovlivnit prekancerozní stavy, pozoruhodných výsledků bylo dosaženo u herpesvirů a papilomavirů (Human papillomavirus). Je možné jej použít před, při i po konvenční léčbě (biologická léčba, chemoterapie, ozařování, hormonální léčba, chirurgický zákrok).

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální stav kloubů. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-bylinkarovo-tajemstvi-c-169_176/onkostop-kapky-50-ml-p-3255

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Mezi užitím O - stopu a doplňkové tinktury zachovávejte prodlevu 15 minut. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení užívání: nepřekračujte denní dávku.

OVZ-35.1-31.10.2012-4032/1

Kód: O-stop, zhoubné bujení,prekancerózní stavy,papilomavirus,herpes virus,nádor,kancerostatikum, profylaktická léčba,prevence rakoviny,rakovina,herpetické viry, papiloma.

 

 

 

Recenzie

Napísať recenziu

O-stop kvapky (tinktúra) 50 ml

O-stop kvapky (tinktúra) 50 ml

O - stop tinktúra (extrakt) - zmes liečivých rastlín s antivírusovými, protiplesňovými, antibakteriálnymi a ďalšími výraznými účinkami. Skorší názov prípravku: Onkostop.