Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Ocullfit kvapky (tinktúra) 50 ml

Ocullfit tinktúra (extrakt) - zmes bylín na zlepšenie zraku.

Svetlík, nevädza, fenikel a čakanka tlmia zápaly spojiviek, viečok a ďalšie očné zápaly. Nechtík pôsobí na očné zápaly a obsahuje karotenoidy. Plod čučoriedky antokyánmi regeneruje očnú sietnicu. Klanopraška zlepšuje ostrosť videnia aj nočné a periférne videnie. Violka prekrvuje očnú sietnicu. List rakytníka obsahuje antioxidanty.

Viac detailov

Skladem

159 Kč

Detaily

Ocullfit tinktura (extrakt) - směs bylin pro zlepšení zraku.

Složení: světlík lékařský (Euphrasia rostkoviana), chrpa polní (Cyanus segetum), fenykl obecný (Foeniculum vulgare), čekanka obecná květ (Cichorium intybus), měsíček lékařský (Calendula officinalis), borůvka černá plod (Vaccinium myrtillus), klanopraška čínská plod (Schizandra chinensis), violka trojbarevná (Viola tricolor), rakytník řešetlákový list (Hippophae rhamnoides).

Světlík lékařský tlumí záněty spojivek, víček a další oční záněty. Pomáhá při únavě očí spojené se světloplachostí. Chrpa polní působí rovněž proti zánětům očí a navíc obsahuje i antokyany. Fenykl obecný působí na záněty a zároveň pomáhá při únavě namáhaných očí. Čekanka květ působí na záněty spojivek, víček, rohovky a duhovky, i ona obsahuje antokyany. Měsíček lékařský působí na oční záněty a obsahuje karotenoidy potřebné pro regeneraci očí. Plod borůvky svým značným obsahem antokyanů regeneruje oční sítnici. Klanopraška čínská (schizandra) obsahuje mj. rutin a antokyany, zlepšuje ostrost vidění i noční a periferní vidění. Zároveň regeneruje i játra. Violka trojbarevná obsahuje mj. rutin. Zlepšuje využití vitaminu C v organismu, prokrvení oční sítnice a periferních vlásečnic v těle. Pomáhá i při prokrvení ledvin. Zlepšuje vylučování odpadních látek z těla. Směs doplňuje list rakytníku řešetlákového pro svůj vysoký obsah antioxidantů (vitamin C, polyfenoly). 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální stav zraku. Osvěžení těla. Kojení. Sekrece hlenu. Vylučování moči – Detoxikace. Komfort při menopauze. Normální funkce dýchacího systému. (Před) menstruační zdraví a komfort. Dobré zdraví. Chuť k jídlu,  vylučování. Imunitní systém – antioxidant. Normální funkce střevního traktu. Normální činnost srdce a cév. Hladina glukózy v krvi. Normální stav kostí a kloubů. Normální funkce jater  a střev. Normální stav pokožky, hojení ran. Tvorba kolagenu v oku. Normální činnost  kapilárních  cév a žil – antioxidant. Normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva. Antioxidant. Adaptogen- stres. Normální trávení a funkce jater, pročištění. Normální funkce dýchacího systému. Tonikum -podpora mentální pohody. Normální funkce dýchacího systému. Přirozená obranyschopnost / imunitní systém. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie - tonus – únava. 

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-bylinkarovo-tajemstvi-c-169_176/ocullfit-kapky-50-ml-p-3264

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení užívání: nepřekračujte denní dávku.

OVZ-35.1-31.10.2012-4032/1

Kód:zánět očí,regenerace očí,zlepšení zraku,zraková ostrost, oko, rohovka, duhovka, spojivky, víčka, kolagen.