Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Antidiar kvapky (tinktúra) 50 ml

Antidiar tinktúra (extrakt) - zmes bylín pre úľavu pri hnačkách bakteriálneho, vírusového aj parazitálneho pôvodu.

Krvavec - ATB a proti prvokom, kvaseniu v črevách a pri zápaloch žalúdka. Nátržník - neinfekčné hnačky a súčasné zápaly žalúdka a tenkého čreva. Benedikt - trávenie, ATB, vírusy, kvasenie a hnilobné procesy v črevách. Orech  - ATB. Bergénia pôsobí ATB účinkom na hnačkové ochorenia.

Viac detailov

Skladem

159 Kč

Detaily

Antidiar tinktura (extrakt) - směs bylin pro úlevu při průjmech bakteriálního, virového i parazitálního původu.

Složení: krvavec toten (Sanguisorba officinalis), mochna nátržník (Potentilla erecta), čubet benedikt (Cnicus benedictus), ořešák královský (Juglans regia), bergenie tučnolistá (Bergenia crassifolia).

Krvavec toten působí antibakteriálně a proti prvokům, ovlivňuje letní průjmy, působí proti kvašení ve střevech a při zánětech žaludku (gastritida). Účinnými látkami jsou zejména obsažené třísloviny a triterpenové saponiny. Mochna nátržník tlumí velmi dobře neinfekční průjmy a působí na současný zánět žaludku a tenkého střeva (gastroenteritida). Takto působí zejména díky vysokému obsahu tříslovin a přítomnosti pentacyklických triterpenů. Čubet benedikt zlepšuje trávení a výrazně působí proti bakteriím a virům, potlačuje kvašení a hnilobné procesy ve střevech. Takto působí zejména obsažené seskviterpenové laktony (z nichž nejdůležitější je knicin), silice, triterpeny a flavonoidy. Ořešák královský působí antibakteriálně a to zejména proti stafylokokům, obecně ořešák používáme při žaludečních a střevních zánětech. Účinnými látkami jsou zejména třísloviny a naftochinonový derivát juglon. Bergenie tučnolistá působí svým antibakteriálním účinkem na průjmová onemocnění včetně dysenterie. Po odeznění průjmu doporučujeme kapky "Proskurník" s obsahem slizu pro ochranu sliznic a kapky "Inulin", které slouží jako prebiotikum pro obnovu střevní mikroflóry.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce střevního traktu. Normální stav pokožky. Normální trávení. Normální funkce dýchacího systému. Normální funkce jater a žlučníku. Antioxidant. Hladina lipidů v krvi - metabolismus lipidů. Normální činnost ledvin. Normální funkce střevního traktu (pravidelnost). Přirozená obranyschopnost – odolnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které směs má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-bylinkarovo-tajemstvi-c-169_176/antidiar-kapky-50-ml-p-3268

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

OVZ-35.1-31.10.2012-4032/1

Kód:virové a bakteriální průjmy, průjem,virový, ATB, bakterie, střeva.