Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Tibetský elixír života 200 ml

Tibetský elixír - elixír života - kvapky (tinktúra) 200 ml.

100 denná špeciálna očistná cesnaková kúra na prevenciu civilizačných chorôb.

Tento elixír je vyrobený podľa postupu starého 6 - 7 tisíc rokov. Produktom výrobného procesu je veľmi koncentrovaná tinktúra z cesnaku siateho (Allium sativum), SK:Cesnak kuchynský. Súčasťou balenia je aj popis špeciálneho dávkovania elixíru.

Viac detailov

Skladem

939 Kč

Detaily

Tibetský elixír - elixír života - kapky (tinktura) 200 ml.

100 denní speciální očistná česneková kúra pro prevenci civilizačních chorob.

Tento elixír je vyroben dle postupu starého 6 - 7 tisíc let. Hliněné tabulky s textem byly nalezeny roku 1972 v  Tibetu. Produktem v deskách obsaženého výrobního postupu je velmi koncentrovaná tinktura z česneku setého (Allium sativum), SK: Cesnak kuchynský. Dalším cenným údajem na této desce bylo i speciální dávkování elixíru.

Upozorňujeme, že kúra trvá skoro 4 měsíce, zvažte, zda jste schopni a ochotni celou tuto dobu dodržovat stanovené dávkování. Součástí tohoto originálního postupu je i podávání elixíru v mléce, což je jednak nutností z důvodu vysoké koncentrace použitého alkoholu, ale mléko nám také pomáhá potlačit intenzivní česnekové aroma způsobené sirnými sloučeninami vznikajícími při oxidaci alliinu na allicin. Upozorňujeme, že většina léčivých účinků česneku souvisí právě s těmito aromatickými látkami. Pokud někdo tvrdí, že je česnekový přípravek účinný i v čichově neutrálním provedení, vězte, že se mýlí. Dobrou zprávou naopak je, že tato očistná kúra se nemusí, lépe řečeno ani nesmí, opakovat častěji, než jednou za 5 let.

Balení obsahuje 4x 50 ml elixíru, 50 ml nádobu pro míchání mléka s elixírem, podrobný časový plán s uvedením dávkování v jednotlivých dnech a možností záznamu jednotlivých dávek a 1x 50 ml balení tinktury z petrželové natě pro další zmírnění česnekového aroma po požití elixíru. 

Dávkování je uvedeno v příbalovém letáku. V zájmu zachování účinnosti dodržujte předepsané dávkování. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby trpící onemocněním žlučníku a slinivky.

Doporučení: během kúry se vyhýbejte tvrdému alkoholu, smaženým a tučným jídlům. Doporučujeme zvýšit spotřebu zeleniny a přejít na bílá masa.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost srdce - hladina cholesterolu. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální hladina krevních lipidů. Přirozená obranyschopnost – antioxidant. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Normální činnost jater. Duševní pohoda – stres.

OVZ-35.1-31.10.2012-4032/1

Kód:cholesterol,vápenaté usazeniny,ateroskleróza,cévy,infarkt,mrtvice.