Línia kvapky (tinktúra) 50 ml

Linie tinktura (extrakt) - směs bylin pro kontrolu tělesné hmotnosti.

Papája obsahuje enzymy rozkládající bílkoviny. Enzym papain podporuje trávení. Nepražený kávovník (zelená káva) snižuje chuť k jídlu, zrychluje metabolismus tuků a tím pomáhá snižovat hmotnost při obezitě. Cesmína paraguajská stimuluje činnost organismu. Tlumí pocit hladu a zlepšuje látkovou výměnu, čímž pomáhá při obezitě.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Linie tinktura (extrakt) - směs bylin pro kontrolu tělesné hmotnosti.

Složení: papája obecná (melounová) (Carica papaya), kávovník arabský (Coffea arabica), cesmína paraguajská - yerba maté (Ilex paraguiensis).

Latex obsažený v papáji obsahuje proteolytické enzymy rozkládající bílkoviny - zejména papain a chymopapain. Enzymy jsou obsažený v pletivu celé rostliny, tedy i v listu, ze kterého je vyroben náš přípravek. Enzym papain podporuje trávení a má protizánětlivé účinky.

Nepražený kávovník arabský (zelená káva) snižuje chuť k jídlu, zrychluje metabolismus tuků a tím přispívá ke snižování hmotnosti při obezitě. Jako surovina byla použita výběrová ručně sbíraná zelená káva z Indonésie, u které byl zjištěn nejvyšší obsah účinných látek.

Cesmína paraguajská - yerba maté - působí stimulačně na činnost organismu. Tlumí pocit hladu a zlepšuje látkovou výměnu, čímž pomáhá při obezitě. Zlepšuje činnost ledvin, aktivuje imunitní systém a normalizuje hladinu cukru v krvi. Působí antioxidačně.

Zdravotní tvrzení týkající se směsi těchto léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Odbourávání tuku. Normální trávení.    Potlačení tělesné a duševní únavy. Osvěžení těla. Antioxidant. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Kontrola tělesné hmotnosti / metabolismus lipidů. Vylučování vody z organismu.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které směs bylin má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód: papain, hubnutí, enzymy, obezita, štíhlá linie, nadváha, odbourávání tuku