Syndróm nepokojných nôh (RLS) kvapky (tinktúra) 50 ml

Syndrom NN tinktura (extrakt) - směs bylin pro ovlivnění syndromu neklidných nohou.

Bělotrn a brahmi ovlivňují tvorbu a funkce dopaminu. Bříza je nedráždivý močopudný a detoxikační prostředek. Ashwagandhá obsahuje množství železa, harmonizuje krevní obraz, působí i jako harmonizér imunitního systému a zlepšuje spánek. Zinek se nachází v semenech tykve, která je poslední bylinou v naší směsi. 

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Syndrom NN tinktura (extrakt) - směs bylin pro ovlivnění syndromu neklidných nohou.

Složení: bělotrn kulatohlavý (Echinops sphaerocephalus), bakopa drobnolistá - Bráhmi (Bacopa monieri), bříza (Betulka pendula), ashwagandhá (vitánie (withanie) snodárná (opojná) či indický ženšen (Withania somnifera), tykev (Cucurbita pepo).

Příčiny nemoci nejsou zcela známy. Pravděpodobně hlavní příčinou vzniku syndromu neklidných nohou jsou nesprávné funkce dopaminového systému. Bělotrn a brahmi ovlivňují tvorbu a funkce dopaminu. Jednou z významných předpokládaných příčin nemoci jsou nesprávné funkce ledvin. Bříza je nedráždivý močopudný a detoxikační prostředek při nemocech ledvin. Dalším možným faktorem je nedostatek organického železa a zinku. Ashwagandhá obsahuje poměrně velké množství železa, harmonizuje krevní obraz, působí i jako harmonizér imunitního systému a zlepšuje spánek. Směs je tedy vhodná i při autoimunitních onemocněních, kam se i SNN někdy řadí. Zinek se nachází v semenech tykve, která je poslední bylinou v naší směsi. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): -   Duševní zdraví. Kognitivní funkce – oběh. Koncentrace – paměť. Antioxidant. Normální funkce žlučníku. Duševní výkonnost. Paměť, koncentrace, stres.    Přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci. Normální funkce močových cest – ledviny. Normální hladina cholesterolu v krvi. Normální stav kloubů.      Duševní a kognitivní činnost. Koncentrace, únava. Duševní zdraví a relaxace. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie - vitalita - svaly – výdrž. Stres & spánek. Omlazení. Normální funkce reprodukčního systému. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky. Antioxidant.    Normální funkce močových cest a prostaty. 

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód: syndrom neklidných nohou, snn, rls, Restless Legs Syndrome.