Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Bazalka pravá - kvapky Duša rastlín (tinktúra) 50 ml

Bazalka pravá (tinktúra zo živej liečivej rastliny - kvapky Duša rastlín). Prírodný bylinný extrakt z vňate liečivej rastliny bazalky pravej pre normálne trávenie a normálnu funkciu dýchacieho systému. Podiel živej rastliny na celkovom obsahu rastlín: 67 %.

Viac detailov

159 Kč

Detaily

Bazalka pravá ( tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny bazalky pravé pro normální trávení a normální funkce dýchacího systému. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 67%.

Bazalka pravá (Ocimum basilicum, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Bazalka pravá) tlumí žaludeční křeče a nadýmání, zlepšuje trávení a harmonizuje peristaltiku, podporuje jaterní činnost.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Zklidnění - relaxace – spánek. Duševní & kognitivní činnost - krevní oběh. Normální funkce dýchacího systému. Normální trávení. Vylučování vody z organizmu. 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina bazalka pravá.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje 15 min před jídlem. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte déle, než 4 týdny.                                                                                                                                                             

OVZ-35.1-18.10.2012-38950

Kód: žaludek, křeče, nadýmání, trávení, kašel, migréna, astma, peristaltika.