Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Pakost smradľavý kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z vňate pakostu smrdutého.

Pakost smrdutý  je vhodný pri objavení krvi v moči (hematúria), proti krvavým hnačkám, pri zápaloch žalúdka a oparoch. Bylina sa osvedčila na vylúčenie močového piesku, močových kameňov a pri rôznych chorobách obličiek. Pôsobí na lymfatické opuchy.

Viac detailov

Skladem

159 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě kakostu smrdutého.

Kakost smrdutý (Geranium robertianum, čeleď kakostovité - Geraniaceae, SK: Pakost smradľavý) je vhodný při objevení krve v moči (hematurie), proti krvavým průjmům, při zánětech žaludku a oparech. Bylina se osvědčila na vyloučení močového písku, močových kaménků a při různých chorobách ledvin. Působí na lymfatické otoky. V psychické oblasti se uvádí působení na šok a trauma. Překonává traumatizující zážitek, který vzal člověku půdu pod nohama. Pomáhá odstranit šokovou strnulost. Pomáhá při ztrátě víry v sebe a když člověk neví, kdo vlastně je. Čistí duši a všechno, co by chtělo vyjít na povrch. Podporuje nás, abychom se z údolí slz opět vrátili do života a ukázali svoji vnitřní krásu.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Sexuální zdraví.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/kakost-kapky-tinktura-50-ml-p-3209

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:krev v moči,průjem krvavý,chronický zánět střev,močový písek močové kameny kaménky,ledviny .