Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Lastovičník D1 (Chelidonium) kvapky (tinktúra) 50 ml

Lastovičník D1 (tinktúra zo živej liečivej rastliny - kvapky Duša rastlín). Prírodný bylinný extrakt z celej liečivej rastliny lastovičníka väčšieho. Podiel živej rastliny na celkovom obsahu rastlín: 100 %. Len na vonkajšie použitie.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Vlaštovičník D1 (tinktura z živé léčivé rostliny - kapky Duše rostlin). Přírodní bylinný extrakt z celé léčivé rostliny vlaštovičníku většího. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%. Jen pro vnější užití.

Vlaštovičník větší (Chelidonium majus, čeleď makovité (Papaveraceae), SK: Lastovičník väčší.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost jater - pročištění. Antioxidant.

Dříve se v běžném lidovém léčitelství vlaštovičník s úspěchem používal na tyto problémy: jaterní potíže s bolestmi v oblasti jater, žlučníkové potíže a kameny, žloutenka, dysfunkce slinivky, zánět plic, neuralgie.

Bradavice potírejte několikrát denně. Pro vnější užití.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, vlaštovičník větší celá živá kvetoucí rostlina.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Tinktura v potenci D1 z celé živé léčivé rostliny. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.