Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Alfaalfa (Lucerna siata) kvapky (tinktúra) 50 ml

Alfaalfa(bylinná tinktúra - Duša rastlín). Prírodný bylinný extrakt zo živých mladých výhonkov liečivej rastliny lucerny siatej. Obsahuje enzýmy na zlepšenie metabolizmu. Detoxikačný prípravok. Obsahuje minerálne látky a vitamíny. Podiel živej rastliny na celkovom obsahu rastlín: 100 %.

Viac detailov

Skladem

159 Kč

Detaily

Alfaalfa (bylinná tinktura - Duše rostlin). Přírodní bylinný extrakt z živých mladých výhonků léčivé rostliny vojtěšky seté. Obsahuje enzymy pro zlepšení metabolismu. Detoxikační přípravek. Obsahuje minerální látky a vitamíny. Podíl živé rostliny na celkovém obsahu rostlin: 100%.

Alfaalfa - vojtěška (tolice) setá (Medicago sativa, čeleď bobovité - Fabaceae, SK: Lucerna siata).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold)Normální hladina cholesterolu v krvi. Komfort při menopauze. Metabolismus sacharidů. Normální stav vlasů a nehtů. Normální funkce dolních močových cest. Vitalizující - vyčerpání. Metabolické přínosy. Ženské sexuální zdraví.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina vojtěška setá.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód:enzymy,detoxikace,metabolismus, revma.

OVZ-35.1-18.10.2012-38950