Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Ruža biela kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z kvetu ruže bielej.

Ruža biela znižuje vysoký krvný tlak. Pomáha proti črevným parazitom. Pri žalúdočných a dvanástorníkových vredoch a zápaloch žalúdka pomáha v kombinácii s kvetom ruže damašskej alebo stolistej. Ruža biela má spazmolytické účinky, pôsobí na rozpad žlčníkových kameňov, pomáha pri chronickom zápale spojiviek a zvonka hojí jazvy.

Viac detailov

Skladem

169 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z květu růže bílé. Místo původu: zahrádka Vládi Vytáska.

Růže bílá (Rosa alba, čeleď růžovité - Rosaceae, SK: Ruža biela) je přírodní botanický kříženec růže šípkové a damašské. Kvete velmi krátce podobně jako růže stolistá. Je také plně mrazuvzdorná. Léčebně snižuje vysoký krevní tlak (hypertenze a aterioskleróza). Pomáhá proti střevním parazitům. Při žaludečních a dvanácterníkových vředech a zánětech žaludku pomáhá v kombinaci s květem růže damašské nebo stolisté. Růže bílá má spasmolytické účinky, působí na rozpad žlučníkových kamenů, pomáhá při chronickém zánětu spojivek (konjuktivita) a vně hojí jizvy.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: křeče, spasmolytikum, vředy, paraziti, žlučové kameny, krevní tlak, dvanáctník, žaludek, žaludeční, aterioskleróza, zánět spojivek, konjuktivita.