Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Žalúdok kvapky (tinktúra) 50 ml

Žalúdok - bylinná tinktúra (extrakt) na potlačenie kŕčov a bolestí žalúdka spôsobených mikroorganizmami (vrátane gastritídy), žalúdočných a dvanástnikových vredov (zmes výrazne pôsobí proti Helicobacter pylori).

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Žaludek - bylinná tinktura (extrakt) pro potlačení křečí a bolestí žaludku způsobených mikroorganismy (včetně gastritidy), žaludečních a dvanáctníkových vředů (směs výrazně působí proti Helicobacter pylori).

Složení: puškvorec obecný (Acorus calamus), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), benedikt lékařský (Cnicus benedictus), tymián obecný (Thymus vulgaris), lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus), tužebník jilmový (Filipendula ulmaria).

Bolesti, křeče, překyselení nebo nadýmání v horní oblasti břicha mohou být signálem poškození sliznic, které mohou být příčinou zánětu nebo onemocnění. Základními složkami směsi jsou puškvorec obecný a lékořice lysá, které obsahují řadu látek (hořčiny, slizy, fytoncidy) účinně se podílející na léčbě žaludečních a dvanáctníkových vředů. Lékořice lysá navíc ovlivňuje funkci sleziny, která je spoluzodpovědná za kvalitu sliznic, harmonizuje působení ostatních složek směsi a má silné protizánětlivé účinky. Ty jsou doplněny benediktem lékařským, který obsahuje velké množství slizu, tymiánem obecným, který příznivě ovlivňuje trávení a má antiseptické vlastnosti. Lichořeřišnice větší obohacuje směs o látky s bakteriostatickými účinky a působí výrazně na Helicobacter pylori, která má úzkou souvislost se vznikem žaludečního a duodenálního vředu. Poslední složkou směsi je tužebník jilmový (Filipendila ulmaria) se svým protibakteriálním působením a schopností snižovat kyselost žaludečních šťáv. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold)Normální trávení. Osvěžení těla. Normální funkce dýchacího systému. Energie. Imunitní systém – antioxidant. Normální stav kloubů. Duševní zdraví - nervový systém – klid. Normální stav pokožky. Močový & reprodukční systém. Prostata. Normální funkce imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity. Vylučování vody z organizmu. Normální funkce močových cest – ledviny. Vylučování močí. Přirozená obranyschopnost. Duševní zdraví / relaxace – spánek. Normální činnost srdce, hladina cholesterolu v krvi. Normální stav pokožky a  tkání. Antiseptické vlastnosti.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/zanet-traviciho-traktu-kapky-tinktura-50-ml-p-18

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Doporučení: - směs není určena k dlouhodobému užívání (déle než 6 týdnů).

Recenzie

Napísať recenziu

Žalúdok kvapky (tinktúra) 50 ml

Žalúdok kvapky (tinktúra) 50 ml

Žalúdok - bylinná tinktúra (extrakt) na potlačenie kŕčov a bolestí žalúdka spôsobených mikroorganizmami (vrátane gastritídy), žalúdočných a dvanástnikových vredov (zmes výrazne pôsobí proti Helicobacter pylori).