Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Detoxikácia kvapky (tinktúra) 50 ml

Detoxikácia tinktúra (extrakt) - bylinná zmes na detoxikáciu organizmu.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Detoxikace tinktura (extrakt) - bylinná směs pro detoxikaci organismu.

Složení: svízel syřišťový (Galium verum), pýr plazivý (Elytrigia repens), vřes obecný (Calluna vulgaris), lopuch větší (Arctium lappa), ostropestřec mariánský (Silybum marianum) .

Svízel syřišťový doporučoval již Mathiolli ve svém herbáři při intoxikaci organismu hadím jedem či při žloutence. Současné výzkumy potvrzují, že kombinace glykosidů, silic a tříslovin velmi účinně ovlivňuje činnost lymfatického systému, jater a sleziny – orgánů, účastnících se detoxikace organismu. Pýr plazivý patří k bylinám s velmi širokým spektrem účinku především v oblasti detoxikace. Díky schopnosti obnovovat a podporovat tvorbu jaterního parenchymu se podílí na správné funkci jater, jakožto nejdůležitější chemické továrny v těle. Pýr také obsahuje organické kyseliny, které mají diuretické účinky. Látkovou výměnu ovlivňuje zejména obsahem inositolu, složky která se podílí na metabolismu cholesterolu a transportu iontů přes buněčné membrány. Vřes obecný je výborným diuretikem podporujícím činnost ledvin a bylinkou účinně působící v oblasti látkové výměny. Směs doplňuje lopuch pro svoje jedinečné detoxikační účinky v oblasti střev a ostropestřec pro svoji schopnost podporovat detoxikační funkce jater.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost jater a žlučových cest. Normální funkce močové soustavy. Kontrola tělesné hmotnosti & hubnutí. Normální činnost oběhové soustavy – pročištění. Normální činnost ledvin - detoxikace - vylučování vody z organizmu. Normální trávení. Relaxace. Normální funkce močových cest. Duševní stav a výkonnost pozitivní nálada,  spánek imunita. Normální funkce horních cest dýchacích/ Imunita. Normální stav pokožky. Normální stav kloubů a chrupavek. Normální hladina glukózy v krvi. Pročištění krve. Antioxidant. Normální hladina cukru v krvi. Normální činnost srdce. Přirozená obranyschopnost –odolnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/detoxikace-50-ml-kapky-tinktura-p-19

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Recenzie

Napísať recenziu

Detoxikácia kvapky (tinktúra) 50 ml

Detoxikácia kvapky (tinktúra) 50 ml

Detoxikácia tinktúra (extrakt) - bylinná zmes na detoxikáciu organizmu.