Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Črevo kvapky (tinktúra) 50 ml

Črevo tinktúra (extrakt) - podporný bylinný prostriedok pri zápalovom ochorení čriev (napr. divertikulitída), pri autoimunitných chorobách ako Crohnova choroba a ulcerózna kolitída je dôležité nasadiť aj prípravok na harmonizáciu imunitného systému - Autoimunol.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Střevo tinktura (extrakt) - podpůrný bylinný prostředek při zánětlivém onemocnění střev (např. divertikulitida), u autoimunitních nemocí jako Crohnova nemoc a ulcerozní kolitida je důležité nasadit i přípravek pro harmonizaci imunitního systému - Autoimunol.

Složení: řimbaba obecná (Pyrethrum parthenium), jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), lišejník islandský (Cetraria islandica), měsíček lékařský (Calendula officinalis), mochna husí (Potentilla anserina).

Řimbaba obecná - s velkým úspěchem ji začal předepisovat při léčbě zánětlivých střevních onemocněních, především Crohnově chorobě, pan Janča. Využíval přitom skutečnosti, že řimbaba obsahuje sekviterpenové laktony, které vykazují výraznou protizánětlivou aktivitu, především v oblasti trávicího traktu. Crohnova choroba je chronické vředové onemocnění trávicího traktu. Léčba spočívá nejen ve snížení zánětlivé reakce vzniklé v důsledku pravděpodobně neadekvátní autoimunitní odpovědi organismu, ale také v odstranění křečovitých stavů vzniklých v důsledku špatné funkce střevního koridoru a úpravě stravy. Jitrocel kopinatý svým antibakteriálním působením působí při žaludečních a dvanáctníkových vředech, zánětlivých onemocněních tlustého střeva včetně Crohnovy nemoci. Lišejník islandský působí výrazně antibioticky a to i v oblasti žaludku. Působí i proti některým virům. Díky ochrannému účinku slizů léčí žaludeční a dvanáctníkové vředy. Je i posilujícím prostředkem a zlepšuje vstřebávání živin. Měsíček lékařský má kancerostatický efekt. Hojí vnitřní a vnější záněty díky obsahu antibakteriálních látek, např. žaludeční vředy, záněty střev, gynekologické záněty. Příznivě ovlivňuje činnost jater a žlučníku. Mochna husí vhodně zmírňuje křeče trávicího traktu, působí žlučopudně, zlepšuje trávení a má protizánětlivý vliv na trávicí sliznice. Dobře zmírňuje i krvácivé průjmy.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Analgetika (migréna). Uvolnění při  menstruačním cyklu. Metabolismus glukózy. Relaxace. Antioxidant. Normální funkce oběhové soustavy. Menopauzální komfort./Antioxidant. Normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováha. Imunitní systém – antioxidant. Normální stav kloubů. Normální trávení a funkce jater, pročištění. Normální funkce dýchacího systému./ Normální funkce horních  cest dýchacích. Chuť k jídlu. Antioxidant./ Normální funkce jater a střev. Osvěžení těla. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky, hojení ran./ Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. (Před) menstruační komfort.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/crohnova-nemoc-kapky-tinktura-50-ml-p-21

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení užívání
  • lidé s poruchami srážlivosti krve (řimbaba může snižovat srážlivost krve)
  • při poruchách funkce sleziny

Recenzie

Hodnotenie 
2023-02-03

Vřele doporučuji

Kapky jsem si koupila jako takový experiment v době, kdy jsem měla zhoršené zažívání a necítila jsem se dobře. Rozhodila jsem si metabolismus natolik, že jsem každý měsíc zhruba na 3-4 dny vypadla z ,,provozu" kvůli nevolnostem, při kterých jsem i zvracela. Zkusila jsem bylinné esence na žaludek a střevo a výsledek byl vidět okamžitě, ačkoliv jsem nezměnila stravu ani další jiné návyky. Až mě to samotnou překvapilo.

  • Pre 2 z 2 je táto recenzia užitočná.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Črevo kvapky (tinktúra) 50 ml

Črevo kvapky (tinktúra) 50 ml

Črevo tinktúra (extrakt) - podporný bylinný prostriedok pri zápalovom ochorení čriev (napr. divertikulitída), pri autoimunitných chorobách ako Crohnova choroba a ulcerózna kolitída je dôležité nasadiť aj prípravok na harmonizáciu imunitného systému - Autoimunol.