Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Črevo kvapky (tinktúra) 50 ml

Črevo tinktúra (extrakt) - podporný bylinný prostriedok pri zápalovom ochorení čriev (napr. divertikulitída), pri autoimunitných chorobách ako Crohnova choroba a ulcerózna kolitída je dôležité nasadiť aj prípravok na harmonizáciu imunitného systému - Autoimunol.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Střevo tinktura (extrakt) - podpůrný bylinný prostředek při zánětlivém onemocnění střev (např. divertikulitida), u autoimunitních nemocí jako Crohnova nemoc a ulcerozní kolitida je důležité nasadit i přípravek pro harmonizaci imunitního systému - Autoimunol.

Složení: řimbaba obecná (Pyrethrum parthenium), jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), lišejník islandský (Cetraria islandica), měsíček lékařský (Calendula officinalis), mochna husí (Potentilla anserina).

Řimbaba obecná - s velkým úspěchem ji začal předepisovat při léčbě zánětlivých střevních onemocněních, především Crohnově chorobě, pan Janča. Využíval přitom skutečnosti, že řimbaba obsahuje sekviterpenové laktony, které vykazují výraznou protizánětlivou aktivitu, především v oblasti trávicího traktu. Crohnova choroba je chronické vředové onemocnění trávicího traktu. Léčba spočívá nejen ve snížení zánětlivé reakce vzniklé v důsledku pravděpodobně neadekvátní autoimunitní odpovědi organismu, ale také v odstranění křečovitých stavů vzniklých v důsledku špatné funkce střevního koridoru a úpravě stravy. Jitrocel kopinatý svým antibakteriálním působením působí při žaludečních a dvanáctníkových vředech, zánětlivých onemocněních tlustého střeva včetně Crohnovy nemoci. Lišejník islandský působí výrazně antibioticky a to i v oblasti žaludku. Působí i proti některým virům. Díky ochrannému účinku slizů léčí žaludeční a dvanáctníkové vředy. Je i posilujícím prostředkem a zlepšuje vstřebávání živin. Měsíček lékařský má kancerostatický efekt. Hojí vnitřní a vnější záněty díky obsahu antibakteriálních látek, např. žaludeční vředy, záněty střev, gynekologické záněty. Příznivě ovlivňuje činnost jater a žlučníku. Mochna husí vhodně zmírňuje křeče trávicího traktu, působí žlučopudně, zlepšuje trávení a má protizánětlivý vliv na trávicí sliznice. Dobře zmírňuje i krvácivé průjmy.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Analgetika (migréna). Uvolnění při  menstruačním cyklu. Metabolismus glukózy. Relaxace. Antioxidant. Normální funkce oběhové soustavy. Menopauzální komfort./Antioxidant. Normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováha. Imunitní systém – antioxidant. Normální stav kloubů. Normální trávení a funkce jater, pročištění. Normální funkce dýchacího systému./ Normální funkce horních  cest dýchacích. Chuť k jídlu. Antioxidant./ Normální funkce jater a střev. Osvěžení těla. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky, hojení ran./ Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. (Před) menstruační komfort.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/crohnova-nemoc-kapky-tinktura-50-ml-p-21

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Omezení užívání
  • lidé s poruchami srážlivosti krve (řimbaba může snižovat srážlivost krve)
  • při poruchách funkce sleziny

Kód:Crohnova nemoc,divertikulóza.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133/1

Recenzie

Hodnotenie 
2023-02-03

Vřele doporučuji

Kapky jsem si koupila jako takový experiment v době, kdy jsem měla zhoršené zažívání a necítila jsem se dobře. Rozhodila jsem si metabolismus natolik, že jsem každý měsíc zhruba na 3-4 dny vypadla z ,,provozu" kvůli nevolnostem, při kterých jsem i zvracela. Zkusila jsem bylinné esence na žaludek a střevo a výsledek byl vidět okamžitě, ačkoliv jsem nezměnila stravu ani další jiné návyky. Až mě to samotnou překvapilo.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Črevo kvapky (tinktúra) 50 ml

Črevo kvapky (tinktúra) 50 ml

Črevo tinktúra (extrakt) - podporný bylinný prostriedok pri zápalovom ochorení čriev (napr. divertikulitída), pri autoimunitných chorobách ako Crohnova choroba a ulcerózna kolitída je dôležité nasadiť aj prípravok na harmonizáciu imunitného systému - Autoimunol.