Breza previsnutá list kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z listů břízy bělokoré.

Bříza bělokorá slouží jako nedráždivý močopudný prostředek při chorobách ledvin a močových cest, pomáhá vylučovat soli z těla - vhodný podpůrný prostředek při revmatických potížích kloubů. Hodí se pro redukci otoků způsobených nedostatečnou funkcí ledvin. Významné diuretikum.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z listů břízy bělokoré.

Bříza bělokorá (Betula pendula, čeleď břízovité (Betulaceae), SK: Breza previsnutá). List břízy slouží jako nedráždivý močopudný prostředek při chorobách ledvin a močových cest, pomáhá vylučovat soli z těla - vhodný podpůrný prostředek při revmatických potížích kloubů. Díky svým drenážním vlastnostem patří mezi významné detoxikační byliny. Hodí se pro redukci otoků způsobených nedostatečnou funkcí ledvin. Významné diuretikum.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci. Normální funkce močových cest – ledviny. Normální hladina cholesterolu v krvi. Normální stav kloubů.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/briza-belokora-list-kapky-tinktura-50-ml-p-2413

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:močopudný,ledviny,dna,detoxikace,bílkovina bílkoviny v moči, klouby, detoxikace, revma, otoky, diuretikum, detoxikace.