Sladké drievko kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z kořenu lékořice lysé.

Lékořice lysá podporuje vykašlávání u nemocí plic a průdušek a působí proti chrapotu. Látky obsažené v bylině jsou využitelné při léčbě žaludečních a dvanáctníkových vředů. Působí spasmolyticky, proti virům, bakteriím a plísním, ale i proti alergiím. Imunomodulátor. Obsahuje látky s podobným účinkem jako mají kortikoidy.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z kořenu lékořice lysé. T1/K1

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra, čeleď bobovité - Fabaceae, SK: Sladké drievko) podporuje vykašlávání u nemocí plic a průdušek a působí proti chrapotu. Látky obsažené v bylině jsou využitelné při léčbě žaludečních a dvanáctníkových vředů. Působí spasmolyticky, proti virům, bakteriím a plísním, ale i proti alergiím. Imunomodulátor. Obsahuje látky s podobným účinkem jako mají kortikoidy. Lékořice lysá obsahuje glycyrrhizin, který potlačuje chřipkový virus, brzdí množení virového antigenu v lidských hepatocytech infikovaných hepatitidou typu A. Glycyrrhizin rovněž inhibuje (brání) rozmnožení viru HIV a rovněž jej inaktivuje.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení. Energie. Imunitní systém – antioxidant. Normální stav kloubů. Duševní zdraví - nervový systém – klid. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky. Močový & reprodukční systém. Prostata.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/lekorice-lysa-kapky-tinktura-50-ml-p-2436

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky, nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem. Neužívat při těžších nemocech ledvin a jater a při otoku srdce. Maximální doba užívání 12 týdnů.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:kašel,chrapot,revmatismus,žaludeční vředy,viry,bakterie,plísně,alergie,Addisonova nemoc,glukokortikoidy,hormony nadledvinek,nadledvinky,dvanáctníkové vředy,adaptogen,adaptogeny,zánět, protizánětlivé, přírodní kortikoidy, alergie, imunomodulátor¨, HIV, AIDS.