Levanduľa pravá kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z květu levandule pravé.

Levandule působí antibakteriálně, uklidňuje, pomáhá při křečích svalstva trávicího traktu, zlepšuje odtok žluči do střev a střevní peristaltiku. Pomáhá slinivce k vyšší tvorbě enzymů. Má silné antimykotické působení. Stabilizuje psychiku a napomáhá přímosti myšlení a konání. Brání stresu, poruchám spánku a zmenšené výkonnosti. Prohlubuje spánek.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z květu levandule pravé. T3/K1

Levandule pravá (Lavandula vera, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Levanduľa pravá) působí antibakteriálně, uklidňuje, pomáhá při křečích svalstva trávicího traktu, zlepšuje odtok žluči do střev a střevní peristaltiku. Pomáhá slinivce k vyšší tvorbě enzymů. Má silné antimykotické působení. Stabilizuje psychiku a napomáhá přímosti myšlení a konání. Zlepšuje vnímání a dodržování hranic, které jsme si určili. Pomáhá odolávat nátlaku. Brání stresu, poruchám spánku a zmenšené výkonnosti. Prohlubuje spánek.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení. Spánek. Relaxace. Normální funkce dýchacího systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/levandule-kvet-kapky-tinktura-50-ml-p-2438

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:antibiotikum,uklidnění,žaludeční křeče,slinivka,enzymy,mykóza,plísně,kvasinky, mykózy, spánek, psychika.