Medvedica lekárska kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z listu medvědice lékařské.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z listu medvědice lékařské.

Medvědice lékařská (Arctostaphylos uva-ursi, čeleď vřesovcovité - Ericaceae, SK: Medvedica lekárska) svým obsahem arbutinu významně působí při zánětech močových cest a při močovém písku a kaméncích. Pro zvýšení účinnosti je třeba dosáhnout zásadité moči například podáním jedlé sody na špičku nože před užitím tinktury. 

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost močového měchýře a ledvin. Antioxidant. Normální hladina cukru v krvi. Přirozená obranyschopnost – odolnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/medvedice-lekarska-kapky-tinktura-50-ml-p-2443

Pro zvýšení účinnosti je třeba dosáhnout zásadité moči například podáním jedlé sody na špičku nože před užitím tinktury. 

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte denní dávku a nepoužívejte dlouhodobě.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:zánět močových cest,močové kameny cesty,arbutin,cesty,urologie,urologické nemoci,antibakteriální, ATB, antibiotikum, přírodní antibiotika.