Mučenka opletavá kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z natě mučenky pletní.

Mučenka má velmi silný uklidňující účinek na psychiku. Tlumí úzkost, nervozitu, napětí, zlepšuje spánek. Působí jako gastrosedativum a kardiosedativum. Tlumí vnitřní neklid a strach. Mučenka zlepšuje chápání souvislostí. Tím vnáší do duše klid, daleko lépe zvládáme starosti a pracovní vytížení.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě mučenky pletní. T2/K1

Mučenka pletní (jinak též opletní) - (Passiflora incarnata, čeleď mučenkovité - Passifloraceae, SK: Mučenka opletavá) má velmi silný uklidňující účinek na psychiku. Tlumí úzkost, nervozitu, napětí, zlepšuje spánek. Působí jako gastrosedativum a kardiosedativum. Tlumí vnitřní neklid a strach. Mučenka zlepšuje chápání souvislostí. Tím vnáší do duše klid, daleko lépe zvládáme starosti a pracovní vytížení. Má pozitivní vliv na jeden z neurotransmiterů (kyselina gama-aminomáselná - kyselina γ-aminomáselná, GABA), čímž redukuje pocity pracovního tlaku a přetěžování.  

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Relaxace – spánek.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/mucenka-opletni-nat-kapky-tinktura-50-ml-p-2444

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:uklidňující,spánek,napětí,sedativum,nervozita, uklidnění, zklidnění, zklidňující, neklid, strachy.