Rebríček obyčajný kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z natě řebříčku obecného.

Řebříček používáme při křečovitých bolestech trávicího traktu a bolestivé menstruaci. Staví krvácení z plic, ledvin, menstruační i jiná gynekologická krvácení a to zvyšováním srážlivosti krve. Dává nám jasné zaměření, sílu stát vzpřímeně a schopnost hledat v protikladech celek.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě řebříčku obecného. T4/K3

Řebříček obecný (Achillea millefolium, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Rebríček obyčajný) používáme při křečovitých bolestech trávicího traktu a bolestivé menstruaci. Staví krvácení z plic, ledvin, menstruační i jiná gynekologická krvácení a to zvyšováním srážlivosti krve. Řebříček nám dává psychickou oporu a stabilitu, vidět všechny části celku, pochopit názory jinak smýšlejících a zkusit je spojit s názory našimi. Dává nám jasné zaměření, sílu stát vzpřímeně a schopnost hledat v protikladech celek.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce močových cest – ledviny. Normální trávení. Normální funkce dýchacího systému. Menstruační komfort.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/rebricek-kapky-tinktura-50-ml-p-2449

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje několik dní před očekávanou bolestivou menstruací. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Nepodávejte dlouhodobě, nevhodné pro osoby se zvýšenou srážlivostí krve a při onemocnění ledvin. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:srážlivost krve zvýšení, zástava krvácení,menstruace,křeče,fytohormony,spasmolytikum, menstruační křeče, zánět žaludku, střev, průjmy, žaludek, střeva, krvácivost.