Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Dúška tymianová kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z vňate tymianu obyčajného.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě tymiánu obecného. T3/K1

Tymián obecný (Thymus vulgaris, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Dúška tymianová) velmi silně antibioticky působícím prostředkem proti křečovitému kašli, černému kašli, chronickému zánětu průdušek, bronchiálnímu astmatu a působí i na chronický zánět žaludku. Svým antiseptickým a dezodorančním účinkem pomůže omýváním odstranit tělesné pachy. Je vhodný i k dezinfekci ústní dutiny, potlačuje zápach z úst. Pomůže i jako obklad hnisavých ran. Osvědčuje se i proti plísním, kvasinkám a střevním parazitům, působí spasmolyticky.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity. Normální funkce dýchacího systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/tymian-obecny-kapky-tinktura-50-ml-p-2456

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Neužívejte dlouhodobě, při akutním střevním zánětu a při srdeční slabosti.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:antibiotikum,kašel,zánět průdušek,zánět žaludku chronický,gastritida,pach tělesný,zápach z úst,rány hnisavé,plísně,kvasinky,paraziti, ATB, průdušky, pachy.

Recenzie

Napísať recenziu

Dúška tymianová kvapky (tinktúra) 50 ml

Dúška tymianová kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z vňate tymianu obyčajného.