Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Nadúvanie, plynatosť kvapky (tinktúra) 50 ml

Nadúvanie, plynatosť - bylinná tinktúra (extrakt) slúži na zníženie chronickej plynatosti, či nadúvania vzniknutého v dôsledku diétnej chyby.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Nadýmání, plynatost - bylinná tinktura (extrakt) slouží ke snížení chronické plynatosti, či nadýmání vzniklého v důsledku dietní chyby.

Složení: fenykl obecný (Foeniculum vulgare), čubet benedikt (Cnicus benedictus), řepík lékařský (Agrimonia eupatoria).

Fenykl obecný je používán k léčbě trávicích problémů více jak 2000 let, napříč spektrem různých bylinkářských škol. V současné době je vědecky prokázáno, že silice, flavonoidy, kumariny, vosky a organické kyseliny obsažené ve fenyklu jsou velmi účinné v oblasti léčby zažívacích problémů a léčba je komplexní. Uvolňuje křeče hladkého svalstva kolem trávicího traktu, zvyšuje peristaltiku střev a je dobrým karminativem (zmírňuje nadýmání). Čubet benedikt má protivirové i protibakteriální působení, potlačuje kvašení a hnilobné procesy ve střevech, zrychluje látkovou výměnu a optimalizuje složení žaludečních šťáv. Řepík lékařský podporuje činnost žlučníku, zvyšuje detoxikační činnost jater a zlepšuje metabolismus tuků a cholesterolu. Zlepšuje trávení a působí na záněty trávicího ústrojí.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold)Kojení. Sekrece hlenu. Vylučování moči – Detoxikace. Komfort při menopauze. Normální funkce dýchacího systému. (Před) menstruační zdraví a komfort. Dobré zdraví. Normální trávení - trávicí trakt. Chuť k jídlu, vylučování. Imunitní systém – antioxidant. Normální trávení. Normální funkce dýchacího systému. Normální funkce močové soustavy (ledviny). Normální funkce horních  cest dýchacích/ Imunita. Normální činnost jater, vylučování. Normální stav pokožky. Normální trávení a fungování žlučníku. Normální činnost oběhové soustavy.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/nadymani-plynatost-kapky-tinktura-50-ml-p-25

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Recenzie

Napísať recenziu

Nadúvanie, plynatosť kvapky (tinktúra) 50 ml

Nadúvanie, plynatosť kvapky (tinktúra) 50 ml

Nadúvanie, plynatosť - bylinná tinktúra (extrakt) slúži na zníženie chronickej plynatosti, či nadúvania vzniknutého v dôsledku diétnej chyby.