Ježibaba guľatohlavá kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) ze semen bělotrnu kulatohlavého.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) ze semen bělotrnu kulatohlavého.

Bělotrn kulatohlavý (Echinops sphaerocephalus, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Ježibaba guľatohlavá) obsahuje echinopsin a echinopsein, což jsou látky s podobným strukturálním vzorcem jako strychnin. Na rozdíl od strychninu nejsou echinopsin a echinopsein toxické, ale mají podobný účinek. Bělotrn je pravděpodobně nejvýznamnější bylinou pro jinak špatně ovlivnitelné diagnózy jako je porucha vedení vzruchu nervovými vlákny (jsou známy případy, kdy si tělo nemocného po použití bělotrnu vytvořilo na poškozeném nervovém vláknu bypass !!), zlepšuje vedení vzruchu nervy a míchou. Můžeme jej použít na záněty nervů, svalové atrofie, obrny a různé neuralgie. Dále tlumí aktivitu enzymů cholinesterázy, čímž může ovlivnit demenci Alzheimerova typu.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/belotrn-kulatohlavy-kapky-tinktura-50-ml-p-2565

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje 15 min před jídlem. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133 

Kód:nervová vlákna,vedení vzruchu nervy,Alzheimer,zánět míchy,obrna,atrofie zrakového nervu, fantomová bolest, fantomové bolesti, Alzheimerova nemoc, synapse, dopamin, roztroušená skleróza.