Lesklokôrovka obyčajná - Podkovičník kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z lesklokorky lesklé (reishi).

Lesklokorka lesklá - reishi - Ganoderma se užívá se při alergii, kašli a astmatu. Imunomodulátor. Má příznivý vliv na organismus při pobytu ve vysokých nadmořských výškách. Významně podporuje imunitu a zvyšuje odolnost proti stresu. Je vhodným prostředkem k léčbě chronického únavového syndromu. Snižuje hodnotu cholesterolu a cukru v krvi. 

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z lesklokorky lesklé (reishi).

Lesklokorka lesklá - reishi - (Ganoderma lucidum, čeleď lesklokorkovité - Ganodermataceae, SK: Lesklokôrovka obyčajná - Podkovičník) nebo-li "houba nesmrtelnosti". Houba potlačuje vylučování histaminu, užívá se při alergii, kašli a astmatu. Imunomodulátor. Má příznivý vliv na organismus při pobytu ve vysokých nadmořských výškách. Významně podporuje imunitu a zvyšuje odolnost proti stresu. Je vhodným prostředkem k léčbě chronického únavového syndromu. Obsažené látky, zejména triterpeny, svým působením léčí jaterní nedostatečnost a snižují hodnotu cholesterolu a cukru v krvi. 

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální funkce oběhové soustavy. Normální hladina cholesterolu v krvi.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/lesklokorka-reishi-kapky-tinktura-50-ml-p-2573

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:kancerostatikum,imunita,astma,cholesterol,rakovina plic a žaludku,krevní tlak, harmonizace, hypertenze, výšková nemoc,chemoterapie,ozařování,únavový syndrom,cukrovka,cukr v krvi,alergie,adaptogen,adaptogeny,antimutagenní, chronický únavový syndrom, histamin, imunomodulátor.