Peruánsky ženšen kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z kořenu maca (řeřicha peruánská).

Maca zvyšuje plodnost mužů i žen. Zlepšuje duševní i fyzickou svěžest, imunitu a krvetvorbu. Podporuje růst vlasů, oddaluje příznaky stárnutí a brání osteoporóze.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z kořenu maca (řeřicha peruánská).

Maca (Lepidium meyenii, čeleď brukvovité - Brassicaceae, SK: Peruánsky ženšen) zvyšuje plodnost mužů i žen. Zlepšuje duševní i fyzickou svěžest, imunitu a krvetvorbu. Podporuje růst vlasů, oddaluje příznaky stárnutí a brání osteoporóze.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold)Plodnost. Sexualita. Hormonální systém – menopauza. Zdroj fytoestrogenu. Fyzické a duševní zdraví. Vytrvalost, vitalita. Plodnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/maca-rericha-peruanska-kapky-tinktura-50-ml-p-2634

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:plodnost,imunita,krvetvorba,vlasy,osteoporóza, neplodnost mužů žen, imunita, svěžest, vlasy, stárnutí, geriatrikum, stáří.