Praslička roľná kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z natě přesličky.

Přeslička rolní (Equisetum arvense, čeleď přesličkovité - Equisetaceae, SK: Praslička roľná) je významným zdrojem křemíku (7 % kys. křemičité v rostlině), díky kterému pomáhá hojit a regenerovat cévy a sliznice.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě přesličky.

Přeslička rolní (Equisetum arvense, čeleď přesličkovité - Equisetaceae, SK: Praslička roľná) je významným zdrojem křemíku (7 % kys. křemičité v rostlině), díky kterému pomáhá hojit a regenerovat cévy a sliznice. Ve stáří tělu křemík chybí, pomocí naší tinktury jej lze vhodně doplňovat. Patří mezi účinná urologická léčiva, je vhodná k prevenci a léčbě močových zánětů a kaménků. V oblasti psychiky vnitřně sjednocuje, znovuobnovuje pořádek, organizaci a strukturu, zároveň ale uvolňuje vnitřní strnulost.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Klouby – flexibilita. Nervová rovnováha - uklidnění – relaxace. Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace). Normální funkce močové soustavy. Normální stav kostí a kloubů. Osvěžení těla zdravé dýchání odolnost. Ředění. Vylučování. Normální činnost kardiovaskulárního systému – pružnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/preslicka-kapky-tinktura-50-ml-p-2642

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Neužívejte dlouhodobě.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:regenerace cév,regenerace sliznic,močové cesty kameny záněty,urologie,křemík,kyselina křemičitá,geriatrikum, geriatrie, stárnutí, stáří.