Ploštičník hroznovitý - prírodný estriol - kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z kořenu ploštičníku hroznovitého (hroznatého).

Viac detailov

Skladem

135 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z kořenu ploštičníku hroznovitého (hroznatého). T3/K5!

Ploštičník hroznovitý (hroznatý) (Cimicifuga racemosa, čeleď pryskyřníkovité - Ranunculaceae, SK: Ploštičník hroznovitý) obsahuje fytoestrogeny, zejména estriol, proto je vhodný pro potlačení obtíží v klimakteriu. Může pomoci při vypadávání vlasů či suché poševní sliznici, pokud tyto potíže souvisí s klimakteriem. Snižuje krevní tlak. Estriol jako hormon nepodporuje rakovinné bujení při ženských onkologických onemocněních, naopak obsazuje estrogenové receptory a tím blokuje účinky potenciálně nebezpečného estradiolu (platí pro ženy v a po klimakteriu).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost lymfatického systému. Antioxidant. Normální stav kostí a kloubů. Komfort při menopauze. Normální funkce prostaty.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/plosticnik-hroznaty-kapky-tinktura-50-ml-p-2649

Dávkování: 3x denně 3 kapky do vody či čaje. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Neužívat s hormonálními léky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:přechod,klimakterium,návaly,vysychání vaginální sliznice,padání vlasů žen,fytoestrogeny, suchá poševní sliznice,estriol, menopauza.