Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Cievy pružnosť a pevnosť kvapky (tinktúra) 50 ml

Cievy pružnosť a pevnosť tinktúra (extrakt) - zmes bylín pre zlepšenie pružnosti a pevnosti ciev. Pôsobí aj na hemoroidy.

Viac detailov

Skladem

154 Kč

Detaily

Cévy pružnost a pevnost tinktura (extrakt) - směs bylin pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév. Působí i na hemoroidy.

Složení: jerlín japonský (Sophora japonica), jírovec maďal (Aesculus hippocastanus), aronie (Aronia melanocarpa).

Jerlín japonský je keř, jehož užívanou částí jsou květní pupeny, které obsahují velké množství rutinu. Tato látka je velmi důležitá pro zachování a obnovu pružnosti a pevnosti cév. Účinky aescinu obsaženého v jírovci maďalu jsou dlouho známy při léčení kapilárního městnání. Semeno jírovce obsahuje saponiny, které zvyšují odolnost krevních vlásečnic, zlepšují žilní tonus, mají protizánětlivé účinky. Aeskulin obsažený v plodech jírovce zmenšuje propustnost krevních vlásečnic. Aronie, neboli temnoplodec černý, nám přispívá ke zpevnění a zpružnění cévní stěny svým vysokým obsahem vitaminu P.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost kardiovaskulární soustavy. Oběh - žíly – vlásečnice. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Antioxidant. Normální činnost kloubů (pohyblivost). (Pre) menstruační & menopauzální pohodlí. Přirozená obranyschopnost – odolnost. Normální stav pokožky. Normální funkce žaludku. Normální funkce oběhové soustavy. 

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/cevy-pruznost-a-pevnost-kapky-tinktura-50-ml-p-29

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Recenzie

Hodnotenie 
2024-01-19

Neočekávaný výsledek

Začala jsem brát, protože jsem musela absolvovat 20 infuzí a moje žíly při aplikaci praskaly a bylo komplikované vybrat všechny infuze. Jako vedlejší výsledek užívání této tinktury bylo vymizení mykózy na chodidlech, která způsobovala praskání kůže mezi prsty, se kterou jsem se potýkala cca 20 let. Děkuji za nečekaný, ale skvělý výsledek.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Cievy pružnosť a pevnosť kvapky (tinktúra) 50 ml

Cievy pružnosť a pevnosť kvapky (tinktúra) 50 ml

Cievy pružnosť a pevnosť tinktúra (extrakt) - zmes bylín pre zlepšenie pružnosti a pevnosti ciev. Pôsobí aj na hemoroidy.