Štítna žľaza hypofunkcia kvapky (tinktúra) 50 ml

Štítná žláza - při hypofunkci (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost štítné žlázy - produkci hormonů. 

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Štítná žláza - při hypofunkci - bylinná tiktura (extrakt) pro zvýšení snížené funkce štítné žlázy (pro úpravu hypotyreózy - hypofunkce štítné žlázy).

Složení: chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus), aronie (Aronia melanocarpa).

 

Chaluha bublinatá zlepšuje činnost štítné žlázy při nedostatku jódu (hypofunkce) a zároveň výrazně zrychluje metabolismus a tím podporuje hubnutí. Dále obsahuje i významné množství minerálů, vitamínů a stopových prvků. Ovlivňuje i ostatní žlázy s vnitřní sekrecí. Další bylinou v této směsi je aronie plod. Plody této rostliny jsou významným zdrojem široké skupiny vitamínů (B,C,E,P). Díky vysokému obsahu flavonoidů (patří k nim např. hesperidin, quercetin, rutin, aj.) zlepšuje pevnost a pružnost cév, dále obsahuje jód a umí harmonizovat činnost štítné žlázy.

Pokud je příčinou nemoci chronický zánět štítné žlázy (bývá velmi často), přidáváme tinct. Irský mech.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení. Kontrola tělesné hmotnosti/ Pocit sytosti. Hormonální systém. Antiestrogenní. Normální činnost štítné žlázy, produkce hormonů - energetický metabolismus. Normální funkce střevního traktu. Antioxidant.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/stitna-zlaza-hypofunkce-kapky-tinktura-50-ml-p-3229

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód:štítná žláza,hypofunkce štítné žlázy,hypotyreóza.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133/1