Ruža stolistá kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z květu růže stolisté. Místo původu: zahrádka Vládi Vytáska.

Růže stolistá má antibakteriální účinek zejména v oblasti dýchacích cest a při průjmových onemocněních. Obsažené látky pomáhají udržovat optimální složení střevní mikroflóry a to zejména po užívání antibiotik.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z květu růže stolisté. Místo původu: zahrádka Vládi Vytáska.

Růže stolistá (Rosa centifolia, čeleď růžovité - Rosaceae, SK: Ruža stolistá) obsahuje třísloviny, flavonoid quercetin, terpen kemferol, kyselinu galovou, antokyany, polysacharidy, silici, vosky a sliz. Antibakteriální účinek se projevuje zejména v oblasti dýchacích cest a při průjmových onemocněních. Obsažené látky pomáhají udržovat optimální složení střevní mikroflóry a to zejména po užívání antibiotik.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): (Před) menstruační a menopauzální komfort. Gynekologické zdraví – plodnost. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Trávení & vylučování. Normální stav zraku. Duševní rovnováha - klid – spánek. Normální stav pokožky. Normální funkce dýchacího systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/ruze-stolista-kapky-tinktura-50-ml-p-3233

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:antivirutikum,viry,antibiotikum,bakterie,střevní mikroflóra, ATB.