Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Nadobličky kvapky (tinktúra) 50 ml

Nadobličky - tinktúra (extrakt) - zmes bylín na harmonizáciu funkcie nadobličiek.

Viac detailov

Skladem

144 Kč

Detaily

Nadledvinky - tinktura (extrakt) - směs bylin pro harmonizaci funkcí nadledvinek.

Složení: dvouzubec trojdílný (Bidens tripartita), jírovec maďal (Aesculus hippocastanum), kozinec blanitý (Astragalus membranaceus).

Nadledvinky jsou složitou tělesnou laboratoří a popis jejich funkcí a souvislostí by zabral spoustu stran. Naše směs působí na normalizaci funkcí nadledvinek, což v důsledku přináší pro tělo efekty v podobě snížení krevního tlaku, zrychlení metabolismu včetně metabolismu cukrů a tuků (tedy působí na snížení cholesterolu a proti cukrovce) a v případě poruch hospodaření buněk s vodou dokáže doplnit tkáňové tekutiny. Je vhodné se vyvarovat stresu a omezit užívání kuchyňské soli.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální stav pokožky. Oběh - žíly – vlásečnice. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Antioxidant. Normální činnost kloubů (pohyblivost). (Pre) menstruační & menopauzální pohodlí. Normální funkce žaludku. Normální funkce oběhové soustavy. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Adaptogen – odolnost. Krevní tlak. Normální hladina cukru v krvi. Normální činnost kardiovaskulárního systému -cirkulace - udržení normálního krevního tlaku. Normální činnost ledvin a močového měchýře. Vylučování. Pohyblivost kloubů. (Před) menstruační a menopauzální komfort. Pohyblivost spermií.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-vicedruhove-c-169_171/nadledvinky-kapky-tinktura-50-ml-p-3243

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód:nadledvinky,cukrovka,cholesterol,vysoký tlak.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133/1