Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Kotúč poľný kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z vňate kotúča poľného.

Kotúč poľný razantným spôsobom podporuje vykašliavanie a to aj pri ťažkých stavoch. Rastlina je tiež močopudná s protizápalovými účinkami v močovodoch, močovom mechúre aj v prostate. Prispieva k rozpadu močových kameňov. Pôsobí ako mužské afrodiziakum a reguluje nepravidelnú menštruáciu.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě máčky ladní.

Máčka ladní (Eryngium campestre, čeleď miříkovité - Apiaceae, SK: Kotúč poľný) razantním způsobem podporuje vykašlávání a to i při těžkých stavech. Rostlina je také močopudná s protizánětlivými účinky v močovodech, močovém měchýři i v prostatě. Přispívá k rozpadu močových kamenů. Působí jako mužské afrodisiakum a reguluje nepravidelnou menstruaci.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce dýchacího systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/macka-tinktura-50-ml-p-3244 

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:odkašlání,močové kameny,zánět močového měchýře močovodů prostaty,prostata močový měchýř močovody zánět.