Slanobyľ pahorková kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z natě slanobýlu chlumního.

Slanobýl chlumní působí především na játra, žlučník, ledviny a slinivku, upravuje metabolismus tuků a cukrů, upravuje hladinu cholesterolu, má hepatoprotektivní a detoxikační účinek, blahodárně působí na cévy a zrak, upravuje hmotnost, zlepšuje trávení.

Viac detailov

Skladem

149 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě slanobýlu chlumního.

Slanobýl chlumní (Salsola collina, čeleď merlíkovité - Chenopodiaceae, SK: Slanobyľ pahorková) působí především na játra, žlučník, ledviny a slinivku, upravuje metabolismus tuků a cukrů, upravuje hladinu cholesterolu, má hepatoprotektivní a detoxikační účinek, blahodárně působí na cévy a zrak, upravuje hmotnost, zlepšuje trávení. Je odzkoušeno velmi rychlé zlepšení stavů následujících po požití alkoholu! Obsahuje flavonoidy, alkaloidy, steriny, aminokyseliny, polysacharidy, karotenoidy, saponiny a zhruba 24 prvků jako draslík, hořčík, železo, zinek, křemík, fosfor, vápník, měď, rubidium, kobalt, germanium, selen, vanad, nikl, molybden, bróm a další.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/slanobyl-kapky-tinktura-50-ml-p-3245

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:játra,žlučník,ledviny,slinivka,cholesterol,cukrovka,antialkohol,odbourávání alkoholu,ethanol, slinivka.