Onko "G" - obličky - kvapky (tinktúra) 50 ml

Onko "G" - ledviny - doplněk přípravku O-stop. Směs bylin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolované dělení buněk v oblasti ledvin a močového měchýře.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Onko "G" - ledviny - doplněk přípravku O-stop. Směs bylin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolované dělení buněk v oblasti ledvin a močového měchýře.

Složení: bříza bělokorá (Betula pendula), celík (zlatobýl) kanadský (Solidago canadensis), svízel syřišťový (Galium verum), přeslička rolní (Equisetum arvense), kustovnice čínská (Lycium chinense).

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci. Normální funkce močových cest – ledviny. Normální hladina cholesterolu v krvi. Normální stav kloubů.         Normální funkce močové soustavy. Zdraví močového měchýře a močového systému.     Normální činnost jater a žlučových cest.     Antioxidant. Klouby – flexibilita. Nervová rovnováha - uklidnění – relaxace. Normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace). Normální funkce močové soustavy. Normální stav kostí a kloubů. Osvěžení těla zdravé dýchání odolnost. Ředění. Vylučování. Normální činnost kardiovaskulárního systému – pružnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-dopl-ky-k-pripravku-onkostop-c-169_177/onkoledviny-kapky-tinktura-50-ml-p-3259

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Zachovávejte časový odstup 15 minut mezi užitím jednotlivých přípravků. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

OVZ-35.1-31.10.2012-4032/1

Kód:onkologický nález v oblasti ledvin, močového měchýře, ledviny, močový měchýř, rakovina, onko, o stop, o-stop, onkostop.