Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Fialka trojfarebná kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z vňate fialky trojfarebnej.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě violky trojbarevné.

Violka trojbarevná (Viola tricolor, čeleď violkovité - Violaceae, SK: Fialka trojfarebná), jinak též maceška, je široce působící bylinou. Obsahuje mj. rutin. Zlepšuje usazování vápníku v těle a zlepšuje i využití vitaminu C v organismu. Zlepšuje prokrvení oční sítnice a periferních vlásečnic v těle. Pomáhá i při prokrvení ledvin. Zlepšuje vylučování odpadních látek z těla, podporuje vykašlávání a působí protirevmaticky. Má i protialergické účinky.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce dýchacího systému. Normální trávení. Normální stav pokožky.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/violka-trojbarevna-kapky-tinktura-50-ml-p-3270 

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

OVZ-35.1-18.10.2012-38950

Kód:vápník vstřebávání usazování,vitamin C využití,prokrvení ledviny, periferní prokrvení, vlásečnice, hleny vykašlávání,antirevmatikum,revma,detoxikace,odpadní látky,látková výměna,nemoci kůže kožní,kašel,alergie, oční sítnice.