Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Ibištek krvavý kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z kvetu ibišteka sudánskeho.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z květu ibišku súdánského.

Ibišek súdánský (Hibiscus sabdariffa, čeleď slézovité - Malvaceae, SK: Ibištek krvavý) obsahuje velké množství organických kyselin a také kyselinu askorbovou - vitamín C. Bylina rozpouští tukovápenaté usazeniny v cévách, proto ji používáme jako antisklerotikum. V trávicím traktu a v močových cestách působí protizánětlivě a dezinfekčně. Ibišek má i antibiotické účinky a ve vyšších dávkách působí antiparaziticky.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Tonus / Vitalita. Normální funkce střevního traktu. Osvěžení těla. Vylučování vody z organizmu. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Antioxidant.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/ibisek-kapky-tinktura-50-ml-p-3271

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kód:organické kyseliny,kyselina askorbová,cévní,rozpouštění cévních usazenin, antibiotikum, zánět močových cest,trávicí trakt, močové cestyATB.

OVZ-35.1-18.10.2012-38950