Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Anona mäkkoostnatá kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z listu anony ostnitej (gravioly).

Anona ostnitá - v byline bolo objavených veľa účinných zložiek a chemických zlúčenín. Tri od seba nezávislé výskumné skupiny vo svojich ôsmich klinických štúdiách potvrdili, že tieto látky majú značné protinádorové vlastnosti a selektívnu toxicitu proti rôznym typom rakovinových buniek.

Viac detailov

Skladem

142 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z listu anony ostnité (gravioly).

Anona ostnitá, láhevník ostnitý, graviola či guanabana, to jsou všechno synonyma pro rostlinu s názvem Annona muricata (čeleď láhevníkovité - Annonaceae, SK: Anona mäkkoostnatá). V bylině bylo objeveno mnoho účinných složek a chemických sloučenin. Většina výzkumu se zaměřuje na nový soubor chemických látek, které se nazývají annonacenové acetogeniny. Graviola produkuje tyto přírodní sloučeniny v listech a stonku, kůře a semenech. Tři na sobě nezávislé výzkumné skupiny ve svých osmi klinických studiích potvrdily, že tyto látky mají značně protinádorové vlastnosti a selektivní toxicitu proti různým typům rakovinových buněk, aniž by poškozovaly zdravé buňky. Mnohé z acetogeninů prokázaly selektivní toxicitu proti nádorovým buňkám již ve velmi nízkých dávkách.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na  http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/anona-ostnita-graviola-kapky-tinktura-50-ml-p-3276

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nekombinujte s antidepresivy. Nepřekračujte denní dávku. Při užívání delším než 30 dnů přejděte na enzymaticky bohatší stravu nebo použijte enzymatické doplňky stravy.

Kód:rakovina prostaty,tlusté střevo,plíce,slinivka,prsu, dopamin, slinivky, prs, střeva, kancerostatikum, protirakovinné, protirakovinný.

OVZ-35.1-18.10.2012-38950