Chanca Piedra (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z natě Chanca Piedra.

Smuteň niruri - Chanca Piedra umí rozpouštět ledvinové i močové kameny (nefrolitiáza / urolithiáza), ale i kameny žlučové. Zároveň uvolňuje hladké svalstvo a působí v oblasti močových cest i analgeticky, což je pro tuto indikaci optimální kombinace léčivých účinků. Působí protizánětlivě v močových cestách i ve střevech.

Viac detailov

Skladem

135 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě Chanca Piedra.

Smuteň niruri - Chanca Piedra (Phyllanthus niruri, čeleď pryšcovité - Euphorbiaceae, SK: Chanca Piedra) umí rozpouštět ledvinové i močové kameny (nefrolitiáza / urolithiáza), ale i kameny žlučové. Zároveň uvolňuje hladké svalstvo a působí v oblasti močových cest i analgeticky, což je pro tuto indikaci optimální kombinace léčivých účinků. Působí protizánětlivě v močových cestách i ve střevech.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce močové soustavy.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/chanca-piedra-tinktura-50-ml-p-3295

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při nemocech srdce.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód : močové kameny,ledvinové kameny,žlučové kameny.