Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Regenerácia očnej sietnice kvapky (tinktúra) 50 ml

Regenerácia očnej sietnice tinktúra (extrakt) - zmes na udržanie a zlepšenie funkcií sietnice.

Viac detailov

Skladem

144 Kč

Detaily

Regenerace oční sítnice tinktura (extrakt) - směs pro udržení a zlepšení funkcí sítnice.

Složení: borůvka plod (Vaccinium myrtillus), aronie (Aronia melanocarpa) plod, smetánka (Taraxacum officinale) květ, kustovnice (Lycium chinense), jírovec (Aesculus hippocastanum).

Plody borůvky zlepšují stav cévních stěn a regenerují oční sítnici, zejména tyčinky. Dle tvrzení schváleného samotnou Evropskou komisí dokonce borůvka vytváří v oku kolagen. Plody aronie jsou významným zdrojem široké skupiny vitamínů (B, C, E, P). Díky vysokému obsahu flavonoidů (patří k nim např. hesperidin, qercetin, rutin aj.) zlepšuje pevnost a pružnost cév. Lutein (z latinského Luteus - žlutý) je žlutooranžové xanthofylové barvivo patřící mezi karotenoidy. Působení luteinu je dáno jeho antioxidačními účinky a také tím, že pomáhá v pohlcování modré části viditelného světelného spektra (380 - 450nm).  Jak lutein, tak i zeaxanthin jsou hromaděny v sítnici lidského oka. Vyšší koncentrace luteinu byly nalezeny v sítnici ve žluté skvrně, která hraje důležitou roli v centrálním vidění (tj. vidění toho, co máme právě v centru zorného pole resp. na co je zrak zaostřen). Lutein spolu se zeaxantinem hrají ochrannou roli proti oxidačnímu poškození oka volnými radikály a také Lutein spolu se zeaxantinem hrají ochrannou roli proti oxidačnímu poškození oka volnými radikály a také proti vysokoenergetickým fotonům, které způsobují oxidační stres. My jsme do naší směsi zvolili květ smetánky právě pro vysoký obsah luteinu. Kustovnice obsahuje velké množství karotenoidů (hlavně zeaxantin). Plody kustovnice pomáhají při zánětu spojivek, rozmazaném a slabém vidění, odstraňují světloplachost, šeroslepost a zlepšují vidění ve tmě. Pravidelné užívání se jednoznačně projeví zlepšením zraku. Poslední složkou ve směsi je výtažek z jírovce, který zlepšuje prokrvení sítnice a působí preventivně proti odchlípnutí sítnice.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální stav zraku. Tvorba kolagenu v oku. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Trávení - střevní tranzit. Hladina cukru v krvi. Antioxidant. Metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin. Normální stav vlasů a nehtů. Antioxidant. Normální funkce močové soustavy. Prebiotikum. Antioxidant. Normální trávení  - stimulace. Normální činnost žaludku a jater. Detoxikace – vylučování. Normální činnost kardiovaskulární soustavy. Oběh - žíly – vlásečnice. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Antioxidant. Normální činnost kloubů (pohyblivost). (Pre) menstruační & menopauzální pohodlí. Přirozená obranyschopnost – odolnost. Normální stav pokožky. Normální funkce žaludku. Normální funkce oběhové soustavy.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-21.02.2014-19063/2

Kód:regenerace sítnice, oko, oči, očí, zrak, zraku, vidění.