Regenerácia chrupavky kvapky (tinktúra) 50 ml

Regenerace chrupavky tinktura (extrakt) - směs pro regeneraci chrupavky.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Regenerace chrupavky tinktura (extrakt) - směs pro regeneraci chrupavky.

Složení: smetánka kořen (Taraxacum officinale), jasan list (Fraxinus excelsior), borovice kleč pupeny (Pinus unciata).

Smetánka v této směsi působí jako výrazné antirevmatikum a jako bylina podporující látkovou výměnu. Jasan je bylinou významnou při vylučování kyseliny močové z těla i z kloubů. Hlavní složkou v této směsi jsou pupeny borovice kleče (kosodřeviny). Borovice má stimulační účinek na chondrocyty v chrupavkách, čímž dochází ke zvýšené tvorbě kolagenu a dalších pro klouby důležitých látek. Borovice podporuje remineralizaci kloubní chrupavky a brání jejímu opotřebení. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Působí protizánětlivě. Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální funkce močové soustavy. Prebiotikum. Antioxidant. Normální trávení - stimulace. Normální činnost žaludku. Detoxikace – vylučování.   Normální stav kloubů – odvodnění. Kontrola tělesné hmotnosti. Vylučování vody z těla. Normální funkce močových cest - ledviny – vylučování.    Normální funkce dýchacího systému. Normální stav kostí.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-21.02.2014-19063/2

Kód:regenerace chrupavky (chrupavek), kloubů a kostí (degenerace kostí a chrupavek),artróza,bolest kloubů, klouby, kosti, chrupavka.