Perila krovitá kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z natě perily křovité.

Perila křovitá má prokázané protiastmatické a záněty tlumící působení, ve výzkumné fázi byla prokázána schopnost redukovat (spolu se zázvorem) TNF (Tumor Necrosis Factor). Díky těmto zdánlivě protichůdným účinkům můžeme perilu označit za rostlinu s harmonizačním účinkem na imunitní systém. 

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě perily křovité.

Perila křovitá (Perilla frutescens, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Perila krovitá) je hluchavkovitá bylina domovem v Číně a Indii. Má prokázané protiastmatické a záněty tlumící působení, ve výzkumné fázi byla prokázána schopnost redukovat (spolu se zázvorem) TNF (Tumor Necrosis Factor). Jak je uvedeno i ve schválených zdravotních tvrzeních, rostlina zvyšuje tvorbu cytokinů (interleukin), což jsou signální proteiny mající za úkol značkovat patogeny, ale i rakovinné buňky a tím je vystavit zničení pomocí imunitního systému. Díky těmto zdánlivě protichůdným účinkům můžeme perilu označit za rostlinu s harmonizačním účinkem na imunitní systém. 

Zdravotní tvrzení schválené EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Produkce cytokinů a specifických protilátek. Normální funkce dýchacího systému. Nervová rovnováha. Duševní rovnováha. Koncentrace. Intelektuální aktivita.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: astma, alergie, cytokiny, rakovina, zánět, záněty, interleukin, harmonizace, imunitní systém.

OVZ-35.1-18.10.2012-38950