Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Koralovec ježovitý kvapky (tinktúra) 50 ml

Korálovec ježatý (Hericium) plodnica - tinktúra (extrakt).

Viac detailov

Skladem

155 Kč

Detaily

Korálovec ježatý (Hericium) plodnice - tinktura (extrakt).

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus, SK: Koralovec ježovitý) ovlivňuje imunitu, žaludek, tlusté střevo a neurologické potíže. Profesor Valíček uvádí následující: korálovec se užívá na zažívání a žaludeční problémy, při chronické gastritidě, žaludečních a dvanáctníkových zánětech a vředech a při zánětu tlustého střeva. Výzkumy ukázaly, že potlačuje Helicobacter pylori - pravděpodobnou příčinu žaludečních vředů. Pomáhá při rakovině žaludku, jícnu, tlustého střeva, jater a děložního krčku. Snižuje hladinu cukru v krvi, léčí obtíže nervového původu a dobré výsledky přináší i při Alzheimerově nemoci, posiluje imunitní systém, potlačuje záněty a léčí vyčerpanost.

Výzkumy in vitro a in vivo prokázaly přímé působení na nádorové buňky. Houba má prokázaný antioxidační účinek, reguluje hladinu krevních lipidů a snižuje hladinu krevní glukózy. Extrakt zvyšuje aktivitu makrofágů a imunitního systému proti rakovinným buňkám. Obsažená látka erinacin regeneruje nervové buňky a spouští proces myelinizace.

Klinické studie dokázaly, že houba regeneruje sliznice a epitel tkání trávicího systému a je tedy vhodná při léčbě gastritidy, pálení žáhy, při žaludečních vředech a při chronických zánětech žaludeční sliznice. U pacientů s chronickým zánětem tlustého střeva došlo ke zlepšení zdravotního stavu v 82% případů, v 52% došlo k úplnému vyléčení. Korálovec podávaný společně s chemoterapií v 70% případů redukoval vznik metastáz. Houba vyvolává tvorbu NGF (nervový růstový faktor), který podporuje důležité sensorické neurony a tvorbu myelinu - důležité složky mozkové tkáně. Zlepšuje zdravotní stav pacientů s Alzheimerovou a Parkinsonovou nemocí. Zlepšuje kognitivní funkce, používá se při neurózách a zpomaluje průběh některých autoimunitních neurodegenerativních nemocí.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/koralovec-jezaty-hericium-kapky-tinktura-50-ml-p-3341

OVZ-35.1-31.12.2014-228

Kód: Hericium erinaceus, korálovec ježatý, Hou Tou Gu , Yamabushitake, imunita, žaludek, tlusté střevo, neurologické potíže, roztroušená skleróza.

Recenzie

Hodnotenie 
2017-11-19

ZÁNĚT ŽALUDKU

NA POTÍŽE SE ŽALUDKEM DOPORUČUJI. NEMUSÍM DÍKY NÍM BRÁT LÉKY Z LÉKÁRNY. JSOU MNOHEM ÚČINĚJŠÍ NEŽ KLASICKÉ LÉKY, POKUD SE JEDNÁ O ZÁNĚT ŽALUDKU. MĚLA JSEM PÁLENÍ ŽÁHY A POCIT JAKOBY NA ZVRACENÍ PO JÍDLE. NYNÍ VŠE OK. OD ZNÁMÝCH VÍM, ŽE JE DOBRÝ I NA STŘEVA.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Koralovec ježovitý kvapky (tinktúra) 50 ml

Koralovec ježovitý kvapky (tinktúra) 50 ml

Korálovec ježatý (Hericium) plodnica - tinktúra (extrakt).