Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Krvotvorba kvapky (tinktúra) 50 ml

Krvotvorba - zmes bylín na harmonizáciu krvotvorby (krvného obrazu).

Viac detailov

Skladem

159 Kč

Detaily

Krvetvorba - směs bylin pro harmonizaci krvetvorby (krevního obrazu).

Složení: Ashwagandhá - vitánie snodárná (Withania somnifera), kustovnice čínská (Lycium chinense), divizna velkokvětá (Verbascum densiflorum).

Nejčastější nemocí krvetvorby bývá anemický syndrom. Převážně se jedná o pokles počtu červených krvinek a nedostatek červeného krevního barviva - hemoglobinu (chudokrevnost - anémie). Právě pro úpravu tohoto stavu je směs předurčena. Vhodné je použití i při nedostatku krvinek bílých. Kořen ashwagandhá působí jako adaptogen a imunomodulátor, upravuje tvorbu červených i bílých krvinek - harmonizuje krevní obraz. Podobným způsobem působí i plody kustovnice čínské. Navíc obsahují karotenoidy, betain i germanium s protirakovinným působením. Nejnovější výzkumy květu divizny ukazují na přítomnost antivirových látek a látek, které brání reprodukci cizorodých proteinů v lidských buňkách. Výtažek z divizny zvyšuje funkci sleziny a brzlíku, čímž sekundárně dochází ke zlepšení stavu nejenom sliznic a imunitního systému, ale také procesu krvetvorby. Bílé krvinky zrají především v kostní dřeni a brzlíku. Při jejich nedostatku či špatné funkci může docházet k vážným imunitním či autoimunitním onemocněním. Slezina slouží jako krevní filtr, rezervoár krve a také se podílí na recyklaci železa. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Duševní a kognitivní činnost. Koncentrace, únava. Duševní zdraví a relaxace. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Energie - vitalita - svaly – výdrž. Stres & spánek. Omlazení. Normální funkce reprodukčního systému. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky. Normální trávení. Normální stav slizničních buněk. Normální činnost močového měchýře a ledvin. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální činnost hltanu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

OVZ-35.1-21.02.2014-19063/2

<

Recenzie

Napísať recenziu

Krvotvorba kvapky (tinktúra) 50 ml

Krvotvorba kvapky (tinktúra) 50 ml

Krvotvorba - zmes bylín na harmonizáciu krvotvorby (krvného obrazu).