Jiaogulan kvapky (tinktúra) 50 ml

Gynostema pětilistá (jiaogulan) tinktura (extrakt) z natě.

Gynostema pětilistá (Gynostemma pentaphyllum, čeleď tykvovité - Cucurbitaceae, SK: Jiaogulan) je známa i pod nesprávným názvem ženšen pětilistý či ženšen americký (ženšen pravý patří k rodu Panax, čeleď Araliaceae). Gynostemma je významným adaptogenem plic, ale můžeme ji použít i při nemocech srdce, jater a při celkovém vyčerpání.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Gynostemma pentaphyllum (jiaogulan) tinktura (extrakt) z natě.

Gynostema pětilistá (Gynostemma pentaphyllum, čeleď tykvovité - Cucurbitaceae, SK: Jiaogulan) je známa i pod nesprávným názvem ženšen pětilistý či ženšen americký (ženšen pravý ale patří k rodu Panax, čeleď Araliaceae). Gynostemma je významným adaptogenem plic, ale můžeme ji použít i při nemocech srdce, jater a při celkovém vyčerpání. Upravuje cukr, cholesterol, krevní tlak a krevní oběh. Zvyšuje odolnost proti stresu, podporuje uvolnění, dobrý spánek, ale nezpůsobuje únavu přes den.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold) Antioxidant. Hladina lipidů v krvi. Normální hladina cukru v krvi. Kardiovaskulární systém, homocystein, krevní oběh a tlak. Normální činnost jater - pročištění. PH rovnováha v žaludku. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kontraindikace: autoimunitní onemocnění.

OVZ-35.1-18.10.2012-38950

Kód: plicní adaptogen, adaptogeny.