Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Zemedym lekársky kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z vňate zemedymu lekárskeho.

Zemedym lekársky je pomerne razantne pôsobiaca rastlina, neprekračujte denné dávky a neužívajte dlhodobo. Zemedym používame pri vysokom krvnom tlaku, rozpúšťa a brzdí tvorbu žlčových kameňov a pôsobí močopudne. Harmonizuje tvorbu žlče. Ovplyvňuje kožné choroby a tíši migrény. Obsahuje kyselinu fumarovú.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) z natě zemědýmu lékařského.

Zemědým lékařský (Fumaria officinalis, čeleď zemědýmovité - Fumariaceae, SK: Zemedym lekársky) je poměrně razantně působící rostlina, nepřekračujte denní dávky a neužívejte dlouhodobě. Zemědým používáme při vysokém krevním tlaku, rozpouští a brzdí tvorbu žlučových kamenů a působí močopudně. Harmonizuje tvorbu žluče. Ovlivňuje kožní nemoci a tiší migrény. Obsahuje kyselinu fumarovou.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost jater. Vylučování vody z organismu. Normální stav pokožky.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte denní dávku.

OVZ-35.1-17.10.2014-64094

Kód: žlučové kameny, žlučník, migréna, kůže, pokožka, močopudný, kožní nemoci, migrény, kyselina fumarová, Fumariae tinktura, harmonizér, harmonizace, žluče.