Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Tinospóra srdcolistá (tinktúra) 50 ml

Tinktúra (extrakt) z dreva tinospóry (chebule) srdcovitej (Guduchi, Gudúči, Giloy).

Tinospóra (chebuľa) srdcovitá (srdcolistá) (Tinospora cordifolia je adaptogén a imunomodulátor. Používame ju aj pri autoimunitných ochoreniach. Posilňuje funkciu pečene, obličiek a imunitného systému. Vylučuje kyselinu močovú, používame pri dne aj artritíde. Chráni pečeň a kostnú dreň pri chemoterapii.

Viac detailov

Skladem

136 Kč

Detaily

Tinktura (extrakt) ze dřeva tinospory srdčité (Guduchi, Gudúči, Giloy).

Tinospora (chebule) srdčitá (Tinospora cordifolia, SK: Tinospóra srdcolistá) je adaptogen a imunomodulátor. Používáme ji i při autoimunitních onemocněních. Posiluje funkci jater, ledvin a imunitního systému. Vylučuje kyselinu močovou, je možné ji použít při dně ale i osteoartritidě a revmatoidní artritidě. Chrání játra a kostní dřeň při chemoterapii (cyklofosfamid). Játra chrání i před chemikáliemi (např. tetrachlormetan), regeneruje jaterní buňky (hepatocyty) a Kupfferovy buňky. Používáme u žloutenky B a C. Léčí zvětšenou slezinu, zimnici, zvýšené teploty i malárii. U dětí bylo prokázáno povzbuzení činnosti fagocytů v boji proti patogenům a posílení imunitních reakcí při onemocnění horních dýchacích cest a při zánětu středního ucha. Obsahuje berberin - slouží jako přírodní antibiotikum.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Imunita - antioxidant. Normální stav kloubů. Normální funkce jater. Metabolismus lipidů. Adaptogenní a duševní účinek. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky. Normální funkce močových cest a hladina cukru v krvi. 

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při nemocech srdce.

Kód : autoimunita, autoimunitní onemocnění, imunita, játra, ledviny, regenerace jater, kyselina močová, osteoartritida, revmatoidní, žloutenka, zvětšená slezina, zimnice, fagocyty, zánět středního ucha, ATB, antibiotikum.