Ďumbier lekársky kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z oddenku zázvorovníku. Kód kontrolní organizace: T1/K1

Zázvorovník pravý (zázvor) je klasická prohřívací droga, slouží ke zlepšení trávení a zvýšení chuti k jídlu. Celkově povzbuzuje metabolismus. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky při nachlazení a virózách. Působí proti nevolnosti.

Viac detailov

Skladem

130 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z oddenku zázvorovníku. T1/K1

Zázvorovník pravý (zázvor) (Zingiber officinale, čeleď zázvorníkovité - Zingiberaceae, SK: Ďumbier lekársky) řadíme mezi klasické prohřívací drogy, slouží ke zlepšení trávení a zvýšení chuti k jídlu. Celkově povzbuzuje metabolismus. Jeho antibakteriální a protizánětlivé účinky využíváme preventivně proti nachlazení a virózám. Působí i proti nevolnosti.

Zdravotní tvrzení schválená EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Antiemetická. Působí protizánětlivě. Metabolismus sacharidů. Svaly. Tonus / vitalita - energie – únava. Normální hladina cukru v krvi. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální trávení, časné těhotenství. Přirozená obranyschopnost. Zdraví během cestování. Imunitní systém – antioxidant. Normální funkce cest dýchacích.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při dvanáctníkových a žaludečních vředech, při Crohnově nemoci a ulcerozní kolitidě.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133

Kód:trávení,nevolnost,chuť k jídlu,metabolismus, proti zvracení, zánět, nachlazení, virózy.