Húsenica čínska (Cordyceps) kvapky (tinktúra) 50 ml

Tinktura (extrakt) z plodnic housenice čínské.

Housenice čínská je velmi vzácná a drahá parazitická houba. Housenice má účinky protiastmatické, antibakteriální a protinádorové. Snižuje hladinu tuku v krvi a zlepšuje funkci ledvin. Rozšiřuje cévy, zlepšuje zásobování srdce a plic krví a optimalizuje obsah kyslíku v krvi.

Viac detailov

Skladem

249 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Tinktura (extrakt) z plodnic housenice čínské.

Housenice čínská (Cordyceps sinensis, čeleď paličkovité - Clavicipitaceae, SK: Húsenica čínska) je velmi vzácná a drahá parazitická houba. Abychom Vám mohli nabídnout přijatelnou cenu tinktury, rozhodli jsme se zpracovat housenici uměle pěstovanou. Při rozborech bylo zjištěno, že obsah účinných látek je pouze o 2-5 % nižší, než u hub sbíraných ve volné přírodě. Housenice má účinky protiastmatické, antibakteriální a protinádorové. Užívá se při impotenci, samovolném výronu semene, bolestech v bedrech a končetinách, kašli, bronchitidě a dušnosti. Snižuje hladinu tuku v krvi a zlepšuje funkci ledvin. Rozšiřuje cévy, zlepšuje zásobování srdce a plic krví a optimalizuje obsah kyslíku v krvi. TČM doporučovaná forma užívání je tinktura nebo odvar.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Neužívat při autoimunitních onemocněních, mírně ředí krev. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kód: astma, bakterie, nádory, rakovina, ledviny, výron semene, bolest bedra, ruce, kašel, bronchitida, dušnost, cévy, srdce, plíce, kyslík v krvi.