Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Onko "K" - pankreas - kvapky (tinktúra) 50 ml

Onko "K" - pankreas - doplnok prípravku O-stop. Zmes liečivých rastlín na doplnenie účinkov prípravku O-stop pri pôsobení na nekontrolovateľné delenie buniek v pankrease.

Viac detailov

Skladem

144 Kč

Detaily

Onko "K" - slinivka - doplněk přípravku O-stop. Směs léčivých rostlin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolovatelné dělení buněk ve slinivce. Jako další vhodný přípravek při této vážné nemoci doporučujeme tinkturu Jantar.

Složení: Smil písečný (Helichrysum arenarium) květ, Jmelí bílé (Viscum album) list, Penízovka sametonohá (Flammulina velutipes) plodnice, Kurkumovník dlouhý (Curcuma longa) oddenek, Gynostemma (Gynostemma pentaphyllum) nať. 

Smil písečný obsahuje kempferol a naringenin, které ovlivňují sekreci slinivky břišní. Dále působí antibakteriálně a to zvláště v oblasti slinivky a žlučových cest. Celkově pak posiluje látkovou výměnu zvyšováním antitoxické funkce jater. Jmelí bílé aktivuje imunitní systém a působí i na zvýšení počtu buněk imunitního systému (makrofágy, granulocyty, B-lymfocyty, T-lymfocyty, NK buňky). Penízovka sametonohá je dřevokazná houba s antibiotickým, protiplísňovým a protirakovinným působením. Osvědčila se při chronických poruchách slinivky. Zlepšuje výsledky klasické onkologické léčby a zpomaluje šíření metastáz. Kurkumovník dlouhý slouží k léčbě chronických chorobách slinivky, zánětech a křečích žlučníku i jaterních kanálků, zlepšuje chuť k jídlu a trávení, enzymatickou činnost slinivky a omezuje hnilobné a kvasné procesy v zažívacím traktu. Gynostemma je známa i pod nesprávným názvem ženšen pětilistý či ženšen americký. Je významným adaptogenem mj. jater a slinivky, používá se při celkovém vyčerpání.

Karcinom vzniká většinou v kanálcích, kterými prochází pankreatické šťávy. Rizikové faktory: 60+, muž, kouření v souběhu s pitím alkoholu, chronický zánět slinivky, některé chemikálie a dlouhodobá konzumace potravin bohatých na tuky, obezita, diabetes. Genetické příčiny způsobují nemoc zhruba v pěti až deseti procentech. Varovné příznaky: bolest v nadbřišku, která často vystřeluje do zad, neobjasnitelné bolesti zad, nechutenství a s tím spojený velký váhový úbytek, pocity nevolnosti, projevy neinfekční žloutenky, změny barvy a konzistence stolice, tzn. stolice je jílovitá, průjmovitá, záněty žil, které se opakují bez zjevného důvodu, nově vzniklá cukrovka 2. typu. Rozvoji choroby mohou předcházet také projevy tzv. depresivního syndromu.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce jater a žlučníku. Normální činnost urogenitálního systému žen.   Antioxidant. Hladina lipidů v krvi - metabolismus lipidů. Imunitní systém. Přirozená obranyschopnost - odolnost. Normální činnost cévní soustavy.      Chuť k jídlu. Normální trávení. Normální činnost jater. Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní oběh. Imunitní systémantioxidant. Normální stav kloubů a kostí. Normální činnost nervové soustavy. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky. Normální stav kloubů.   Antioxidant. Hladina lipidů v krvi. Normální hladina cukru v krvi. Kardiovaskulární systém, homocystein, krevní oběh a tlak. Normální činnost jater - pročištění. PH rovnováha v žaludku. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

Kód:

Recenzie

Napísať recenziu

Onko "K" - pankreas - kvapky (tinktúra) 50 ml

Onko "K" - pankreas - kvapky (tinktúra) 50 ml

Onko "K" - pankreas - doplnok prípravku O-stop. Zmes liečivých rastlín na doplnenie účinkov prípravku O-stop pri pôsobení na nekontrolovateľné delenie buniek v pankrease.