Onko "N" - pažerák - kvapky (tinktúra) 50 ml

Onko "N" - jícen - doplněk přípravku O-stop. Směs léčivých rostlin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolovatelné dělení buněk v jícnu.

Viac detailov

Skladem

139 Kč

Pridať do obľúbených

Detaily

Onko "N" - jícen - doplněk přípravku O-stop. Směs léčivých rostlin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolovatelné dělení buněk v jícnu.

Složení: Pazvonek chloupkatý (Codonopsis pilosula), Korálovec ježatý (Hericium erinaceus), Proskurník lékařský (Althaea officinalis).

Pazvonek chloupkatý jinak také dangšen, čínské jméno Ďangshen (tang-šen). Rostlina harmonizuje imunitní systému (vliv na astma a další autoimunitní onemocnění) a stimuluje metabolické procesy. Tonifikuje organismus a používá se při chronické únavě a vyčerpání organismu. Korálovec ježatý ovlivňuje imunitu, žaludek, tlusté střevo a neurologické potíže. Profesor Valíček uvádí následující: "korálovec se užívá na zažívání a žaludeční problémy, při chronické gastritidě, žaludečních a dvanáctníkových zánětech a vředech a při zánětu tlustého střeva. Výzkumy ukázaly, že potlačuje Helicobacter pylori - pravděpodobnou příčinu žaludečních vředů. Pomáhá při rakovině žaludku, jícnu, tlustého střeva, jater a děložního krčku. Posiluje imunitní systém, potlačuje záněty a léčí vyčerpanost. Výzkumy in vitro a in vivo prokázaly přímé působení na nádorové buňky. Houba má prokázaný antioxidační účinek Extrakt zvyšuje aktivitu makrofágů a imunitního systému proti rakovinným buňkám. Klinické studie dokázaly, že houba regeneruje sliznice a epitel tkání trávicího systému a je tedy vhodná při léčbě gastritidy, pálení žáhy, při žaludečních vředech a při chronických zánětech žaludeční sliznice. U pacientů s chronickým zánětem tlustého střeva došlo ke zlepšení zdravotního stavu v 82% případů, v 52% došlo k úplnému vyléčení. Korálovec podávaný společně s chemoterapií v 70% případů redukoval vznik metastáz. Proskurník lékařský je vhodnou bylinou při léčbě zánětů sliznic včetně sliznice jícnu. Obsažené slizy účinně chrání postižené sliznice a umožňují jejich regeneraci.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold):  -  /   -  /  Normální trávení a činnost střev. Normální funkce dýchacího systému. Antibakteriální aktivita.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

Kód: rakovina jícnu, jícen, onko, o stop, o-stop, onkostop.